Karrier

Projektmenedzser állás

Te vagy az, aki kiválóan ismeri a web minden sarkát? Nem csak kívülről, hanem belülről is? Netán dolgoztál is már projektmenedzserként? Esetleg weboldalt fejlesztettél, de mégis jobban szereted a pörgést, a tervkészítést, a határidők betartatását, az emberek irányítását, na meg a kapcsolattartást és egyeztetéseket az ügyfelekkel? Mindehhez párosul remek kommunikációs készséged, stressztűrő képességed? Problémák esetén nem kiborulsz, hanem rugalmasan alkalmazkodsz és megoldásokat keresel? Arról vagy híres, hogy átlátod és rendbe teszed magad körül a dolgokat? Akkor amit kínálunk számodra: egy projekmenedzser állás a Websharknál. Jelentkezz hozzánk most!

Elvárások

  • webes technológiák átfogó ismerete
  • jó szervezőkészség, jó memória és rugalmasság
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • projekt-, rendszerszervezési tapasztalat
  • weboldalak felépítésének ismerete forráskód szinten
  • ha érted a SEO és az Analytics lényegét
  • valamilyen projektmenedzsment szoftver korábbi használata

Feladatok

  • a megrendelő igényeinek megértése alapján, a felhasználói élmény és a használhatóság jegyében weboldalak és egyéb internetes fejlesztések megtervezése
  • fejlesztéshez fűződő dokumentációk készítése
  • ügyfélkommunikáció szóban és írásban
  • folyamatban lévő fejlesztési projektekben való aktív, tevőleges részvétel
  • folyamatos egyeztetés a weboldal fejlesztőivel és az ügyféllel
  • projekt-időzítés szervezés
  • a munka home office-ban végezhető

    Személyes adataid

    [dynamichidden dynamichidden-806 "CF7_get_post_var key='title'"]

    Referenciád

    A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

    [honeypot secondary-email-2356]

    A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.

    Széchenyi 2020