Karrier

Webdesigner

A Webshark új designer munkatársat keres szombathelyi irodájába

Ha az egyik legjobb barátod a Photoshop és ismered a keretrendszereket, otthonosan mozogsz a weben és látod az összefüggéseket, akkor máris küldheted az önéletrajzod!

ELVÁRÁSOK

  • kreativitás és önálló munkavégzés
  • ismerd a Photoshop minden csínját-bínját
  • ismerd az Adobe szoftvereket
  • a HTML és a CSS kódok alapjainak ismerete
  • csapatban való hatékony részvétel
  • szombathelyi munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • webdesigner tapasztalatok
  • keretrendszerek ismerete
  • tudj kézzel is szépen rajzolni
  • webes referenciák
  • angol/német nyelvtudás
  • UX, kliens oldali technológiák ismerete

FELADATOK

  • weboldalak grafikai tervének elkészítése
  • beltartalmi oldalak kialakítása
  • marketing anyagokhoz kreatívok készítése
  • responsive design kialakítása

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.