Karrier

Project manager

Szereted, ha nem tudod, hogy a telefon csörög, vagy emailed érkezik? Nálunk kipróbálhatod magad!

Ha érted a webet, azzal kelsz és fekszel, esetleg fejlesztettél már weboldalt, akkor jelentkezz hozzánk, próbáljuk meg, tudunk-e együtt dolgozni.

Lelkes webergonómiát kicsit is ismerő Project menedzser lennél?

Elvárások

  • webes technológiák átfogó ismerete
  • jó szervezőkészség, jó memória és rugalmasság
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó képesség
  • közösségi felületek ismerete (Facebook, Google+, Twitter, …)
  • statisztikai rendszerek, elsősorban Google Analitycs ismerete

Előnyt jelent

  • projekt, rendszerszervezési tapasztalat
  • weboldalak felépítésének ismerete forráskód szinten
  • ha érted a SEO lényegét
  • tudod mit csinál a pingvin

Feladatok

  • a megrendelő igényeinek megértése alapján és a használhatóság jegyében a weboldalak és az internetes fejlesztések felépítésének megtervezése
  • fejlesztéshez fűződő dokumentációk készítése
  • ügyfél kommunikáció szóban és írásban
  • folyamatban lévő fejlesztési projektekben való aktív, tevőleges részvétel
  • folyamatos egyeztetés a weboldal fejlesztőivel és az ügyféllel
  • külföldi trendek elemzése, kimutatások készítése

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.