Karrier

Project manager állás

Te vagy az, aki kiválóan ismeri a web minden sarkát? Nem csak kívülről, hanem belülről is?

Netán dolgoztál is már projekt managerként?

Esetleg weboldalt fejlesztettél, de mégis jobban szereted a pörgést, a tervkészítést, a határidők betartatását, az emberek irányítását, na meg a kapcsolattartást és egyeztetéseket az ügyfelekkel?

Mindehhez párosul remek kommunikációs készséged, stressztűrő képességed? Problémák esetén nem kiborulsz, hanem rugalmasan alkalmazkodsz és megoldásokat keresel? Arról vagy híres, hogy átlátod és rendbe teszed magad körül a dolgokat?

Ráadásul Szombathelyen vagy környékén laksz, így minden nap be tudsz járni belvárosi irodánkba?

Akkor amit kínálunk számodra: egy project manager állás. Jelentkezz hozzánk most!

Elvárások

  • webes technológiák átfogó ismerete
  • jó szervezőkészség, jó memória és rugalmasság
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • kommunikációképes írásbeli angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó képesség
  • közösségi felületek ismerete (Facebook, Google+, Twitter, Pinterest,…)
  • statisztikai rendszerek, elsősorban Google Analitycs ismerete

Előnyt jelent

  • projekt-, rendszerszervezési tapasztalat
  • weboldalak felépítésének ismerete forráskód szinten
  • WordPress CMS vagy egyéb más CMS rendszer ismerete akár felhasználói szinten
  • ha érted a SEO lényegét
  • valamilyen projekt menedzsment szoftver korábbi használata

Feladatok

  • a megrendelő igényeinek megértése alapján és a használhatóság jegyében a weboldalak és az internetes fejlesztések felépítésének megtervezése
  • fejlesztéshez fűződő dokumentációk készítése
  • ügyfél kommunikáció szóban és írásban
  • folyamatban lévő fejlesztési projektekben való aktív, tevőleges részvétel
  • folyamatos egyeztetés a weboldal fejlesztőivel és az ügyféllel
  • folyamatos projekt-időzítés szervezés
  • külföldi trendek elemzése, kimutatások készítése

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.