Karrier

Key account

Munkavégzés helye: Szombathely és/vagy Budapest

Szeretsz Ügyfelekkel egyeztetni? Ismered a webet? Tudod, mi az, ami jó lehet egy Partnernek? Tudod, hogy hogyan kell megjelennie egy adott témakörnek a Neten?

Nálunk versenyképes díjazással dolgozhatsz a fejlesztő csapatunk keze alá, folyamatos szakmai fejlődés mellett és magas szintű technikai háttérrel.

Munkádhoz mobiltelefont és hordozható számítógépet biztosítunk.

Elvárások

  • szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • internet használati tapasztalat
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Office csomag haladó szintű felhasználói ismerete)
  • böngészők, keresőrendszerek használatának gyakorlati ismerete
  • műszaki beállítottság
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • kiemelkedő meggyőző -, együttműködő, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • terhelhetőség, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • affinitás és szenvedély az értékesítés-üzletkötés iránt,
  • eredmény-centrikus, kihívást kedvelő, nyitott személyiség

Előnyt jelent

  • saját gépjármű
  • angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • webes fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • kreativitás

Feladatok

Értékesítői tevékenység:

  • új partnerek felkutatása
  • kimenő hívások kezdeményezése
  • ajánlatok összeállítása
  • tárgyalások megszervezése és lebonyolítása helyben és vidéken egyaránt
  • szerződéskötés
  • szolgáltatások értékesítése

Ügyfélgondozás:

  • folyamatos kapcsolattartás Ügyfelekkel
  • a hozzárendelt ügyfélkörtől érkező igények kezelése, szervezése (állományápolás)

Munkakezelés:

  • a beérkezett, megrendelt projektek adminisztrálása a belső vállalatirányítási rendszerben
  • ügyféladatok, Ügyfelekkel kapcsolatos szakmai információk adminisztrálása
  • együttműködés a projekt menedzserekkel Ügyfeleink igényeinek megvalósításában

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.