Karrier

Frontend developer

Olyan munkatársat keresünk, aki igényes a munkájára és folyamatosan követi a webes trendeket, főleg frontend területen. A munkavégzés helye szombathelyi irodánk, így előny, ha a környéken laksz!

Jelentkezz most! Vagy ha tudsz valakit, akire illik az elvárásunk, szólj neki a lehetőségről!

ELVÁRÁSOK

  • magabiztos HTML, JavaScript és CSS ismeret
  • MYSQL ismeretek
  • szakmai angol szöveg megértése
  • precíz, határidőket betartó munkavégzés
  • igény a folyamatos fejlődésre

ELŐNYT JELENT

  • PHP keretrendszer (pl. Zend, Symfony) ismerete
  • Smarty templatekezelő rendszer ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • CMS ismerete (pl. WordPress, Drupal, Joomla)
  • jQuery, jQuery UI, jQuery Mobile ismerete
  • Facebook API ismerete

FELADATOK

  • reszponzív és mobilra optimalizált weboldalak készítése
  • meglévő oldalak továbbfejlesztése és új fejlesztések frontend oldalon
  • Facebook és mobil alkalmazások frontend fejlesztése
  • egyedi JS függvények és osztályok készítése
  • böngészőfüggetlen build készítése
  • ötletelés új projektekről

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.