Karrier

Fejlesztési vezető

Ha jó szervező vagy, kiválóan kommunikálsz, mindenki igazi csapatjátékosnak ismer, és persze az IT területén is otthonosan mozogsz, akkor köztünk a helyed, mint fejlesztési vezető! A munkavégzés szombathelyi irodánkban történik, így előny, ha a közelben laksz. Jelentkezz most! Vagy ha tudsz valakit, akire illenek az elvárásaink, szólj neki a lehetőségről!

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Ambiciózus és proaktív személyiség
  • Hatékony tervező és szervezőkészség
  • Pontosság és precizitás
  • Csapatjátékos beállítottság
  • IT területen szerzett jártasság

Előnyt jelent

  • PHP programozási nyelv ismerete
  • Frontend technológiák ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (GIT)
  • Webes UI/UX tervezés és fejlesztés
  • Hálózati alapismeretek

Feladatok

  • Projektek tervezésében és szervezésben való részvétel
  • Határidők nyomon követése, prioritáskezelés, üzleti célok elérése
  • Folyamatok fejlesztése a minőség és hatékonyság jegyében
  • Fejlesztési leírás, státuszjelentések, prezentációk készítése
  • A fejlesztési feladatokkal kapcsolatos akadályok elhárítása
  • A csapatok hatékony működésének biztosítása, az adaptív működés támogatása, folyamatos optimalizálása
  • Együttműködés, információcsere az optimális és hatékonyabb működésért
  • Elkészült projektek tesztelése, validálása
  • A területen dolgozó kollégák folyamatos szakmai fejlődésének biztosítása (szakmai karrier utak tervezése)

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.