Karrier

Backend developer

Szereted a változatos feladatokat és szakmai kihívásokat? Fejlődni szeretnél? Nálunk fiatalos légkör és rugalmas időbeosztás mellett élheted ki kreativitásodat és precízitásodat.

Szombathelyi irodánkba keresünk most PHP programozó munkatársat!

Jelentkezésedben írd le, milyen tapasztalataid vannak webes fejlesztésekben, milyen oldalakat, alkalmazásokat készítettél.

Elvárások

  • PHP, HTML, JavaScript, CSS magas szintű ismerete
  • alapos MYSQL ismeretek
  • objektum orientált programozási szemlélet
  • min. 2 év fejlesztői gyakorlat
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • szakmai angol szöveg megértése
  • precíz, hatékony munkavégzés

Előnyt jelent

  • PHP keretrendszer (pl. Zend, Symfony, Laravel) ismerete
  • Smarty templatekezelő rendszer ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • CMS (pl. WordPress, Drupal, Joomla)
  • ActionScript 3 ismerete
  • jQuery, jQuery UI, jQuery Mobile ismerete
  • Facebook API ismerete
  • PhoneGap ismeret

Feladatok

  • PHP alapú webes projektek kivitelezése
  • Már működő rendszerek továbbfejlesztése
  • Backoffice rendszerek kivitelezése
  • Egyedi rendszerek fejlesztése
  • Kód optimalizálás

Személyes adataid

Referenciád

A maximum feltölthető fájlméret: 5MB.

Please leave this field empty.

A “Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával hozzájárulást adsz ahhoz, hogy munkatársunk megkeressen e-mailben vagy telefonon, valamint elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat. A megadott adataidat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére semmilyen körülmények között sem adjuk át.